Jak najszybciej schudnąć – 5 porad

Jak najszybciej schudnąć – 5 porad, które Ci w tym pomogą.

Jak najszybciej schudnąć? Napewno zadajesz sobie to pytanie wielokrotnie w ciągu dnia i ciągle głowisz się nad strategią, która pomoże stracić kilka kilogramów. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które dzięki systematycznemu zastosowaniu na pewno ulżą twojej wadze.

Jak najszybciej schudnąć? Poznaj 5 kluczowych porad.

Pij dużo wody

Wiadomo nie od dzisiaj ,że woda ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Wypijając 8 szklanek tego płynu codziennie utrzymasz odpowiedni poziom nawodnieniena Twojego ciała.  Co więcej, większe spożycie wody doda Ci energii, poprawi twój metabolizm a tym samym pomoże Ci schudnąć.

Zwiększ spożycie warzyw i owoców

Jeśli chcesz rozpocząć jakąkolwiek zdrową oraz unormowaną dietę nie możesz obejść się bez warzyw i owoców. Są naturalne, odżywcze oraz nie zawierają dużo kalorii.

Jak to zrobić? To bardzo proste. Zamiast kurczaka z frytkami, spróbuj zastąpić je sałatą lub wkrój pomidora. Zrezygnuj z kremówki na deser wybierając dowolny owoc.

Unikaj jedzenia poza domem

Jak najszybciej schudnąć

Oczywiście, nie znaczy to, że od teraz musisz odrzucić zaproszenie na kolację z przyjaciółmi lub zaprzestać chodzenia na spotkania do kawiarni. Chodzi o to aby uświadomić sobie, że częste jedzenie poza domem, może być prawdziwą przeszkodą, jeśli jesteś na diecie. Spróbuj zjeść coś zdrowego w domu przed wyjściem, aby zaspokoić głód. Unikniesz w ten sposób wielu kalorycznych pokus w ciągu dnia.

 

Przeczytaj również:  Dieta na spalenie tkanki tłuszczowej

Jedz powoli

Tempo z jaką spożywasz posiłki ma ogromny wpływ na to, jak organizm reaguje na jedzenie. Zaleca się aby jeść powoli, ponieważ nasz mózg potrzebuje co najmniej 20 minut na odebranie sygnału od naszego organizmu, iż ten jest już syty. Co więcej ,te dodatkowe kilka minut przy każdym obiedzie lub kolacji pozwoli Ci na pełniejsze rozkoszowanie się ulubionymi potrawami.

Kolacja z odrobiną soli

Jak schudnąć?

Jeśli chcesz budzić się każdego ranka bez uczucia obrzmiałości, należy unikać spożywania pokarmów zawierających dużą ilością sodu. – radzi Keri Gans, autorka książki The Small Change Diet.

Pamiętajmy więc, aby w trakcie przygotowywania kolacji nie dodawać zbyt wiele soli. Powód? Sól pozostaje w naszym organizmie w ciągu nocy i sprawia iż wstajemy rano bardziej „napuchnięci”. Najlepszym rozwiązaniem jest przyrządzenie lekkostrawnego posiłku z warzyw i chudego białka.

Mam nadzieję ,że powyższe porady będą dla Was przydatne i podpowiedziały Wam jak najszybciej schudnąć i jak rozpocząć Waszą dietę. Sądzę, iż nie muszę przypominać ,że ich skuteczność zależy w dużej mierze od waszej samodyscypliny i silnej woli w walce z nadwagą.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook78
Facebook
Google+35
http://mniejwpasie.pl/jak-najszybciej-schudnac
Twitter20